Ветеранам війни почали виплачувати щорічну разову допомогу
21 червня 2022 16:23 Суспільство
Ветеранам війни почали виплачувати щорічну разову допомогу Управління соціального захисту населення Адміністрації Основ’янського району виплатило понад 711 тис. грн щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни.

Як зазначили у райадміністрації, станом на сьогодні, 21 червня, переліки на отримання грошової допомоги для 609 осіб передали п’ять установ. Ветеранам війни, яким виплачується пенсія, нарахування здійснюють органи Пенсійного фонду України. Управління соцзахисту здійснює виплату особам з числа військовослужбовців, поліцейських, осіб начальницького та рядового складу органів внутрішніх справ України, служби судової охорони, осіб начальницького і рядового складу Державної кримінально-виконавчої служби України, які проходять службу. Кошти перераховуються на спеціальні рахунки військових частин, установ і організацій за місцем їх служби. 

Іншим категоріям громадян, яким, відповідно до законів «Про статус ветеранів війни, гарантії їхнього соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань», передбачено виплату щорічної разової допомоги, управління переводить кошти на рахунки таких осіб в уповноважених банках. 

Розмір допомоги у 2022 році складає:

- особам з інвалідністю внаслідок війни: I групи - 4421 грн; II групи - 3906 грн; III групи - 3391 грн;
- учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності та колишнім неповнолітнім в’язням концтаборів - 1491 грн;
- особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, - 4421 грн;
- членам сімей загиблих - 966 грн;
- учасникам війни та колишнім в’язням концтаборів - 612 грн.

Подати перелік осіб, які мають право на отримання грошової допомоги, можна до 30 вересня. З питань виплати разової грошової допомоги, яка раніше нараховувалася до 5 травня, можна звернутися за тел.: 725-31-80, 099-432-80-35.


Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини