Велогонщиця з Харкова виборола «золото» чемпіонату Європи
30 липня 2018 11:00 Спорт
Велогонщиця з Харкова виборола «золото» чемпіонату Європи Харківська велогонщиця Ірина Попова виграла чемпіонат Європи з маунтінбайку, який пройшов у місті Грац (Австрія).

Маунтінбайк - це змагання на гірських велосипедах, які проводяться на спеціальній трасі. Спортсменка перемогла в індивідуальній гонці з роздільним стартом.

Як зазначили в Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту, Ірина Попова тільки з 14-м результатом пройшла кваліфікацію, але це не завадило їй показати найкращий результат у фінальних перегонах.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини