Великий бізнес сплатив до місцевого бюджету близько 900 млн грн податків
26 жовтня 2017 11:03 Бюджет
Великий бізнес сплатив до місцевого бюджету близько 900 млн грн податків Клієнти Харківського управління Офісу великих платників податків за дев'ять місяців 2017 року сплатили до місцевого бюджету понад 870 млн грн податків.

За словами начальника Харківського управління Галини Феденко, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження до місцевої казни зросли на 135 млн грн (18,3%).

Зокрема, надходження від великих підприємств збільшилися за рахунок приросту (на 17%) сплати податку на доходи фізичних осіб - сплачено 555 млн грн, податку на нерухоме майно, крім земельної ділянки (в 1,6 раза) - сплачено 8,7 млн ​​грн, в 1,5 раза збільшилися надходження плати за землю - сплачено 208 млн грн.

У вересні від великого бізнесу до місцевого бюджету надійшло 88,5 млн грн платежів, в тому числі 63,8 млн грн податку на доходи фізичних осіб, 21 млн грн плати за землю, 3 млн грн податку на прибуток та інше.

Нагадаємо, серед підприємств, які обслуговуються в Харківському управлінні Офісу великих платників податків, - КП «Харківські теплові мережі», ТОВ «Пларіум Юкрейн», ПАТ «Турбоатом», АК «Харківобленерго», ПАТ «Світло шахтаря».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини