Василь Скопенко: Тепло подане до всіх житлових будинків
29 жовтня 2021 14:28 ЖКГ
Василь Скопенко: Тепло подане до всіх житлових будинків Процес підключення теплопостачання у житлових будинках міста Харкова повністю завершений.

Про це сьогодні, 29 жовтня, у прес-центрі Харківської міської ради повідомив генеральний директор КП «Харківські теплові мережі» Василь Скопенко.

За його словами, в усі будинки, які підключені до системи централізованого опалення, тепло подане.

«Можна сказати, що опалювальний сезон у Харкові розпочався. Є, звичайно, низка заявок, що в якійсь кімнаті холодніше чи немає тепла. Це пов'язано із наявністю повітря в батареях, і наші бригади займаються цим. Кількість таких заявок дедалі меншає. Думаю, за 2-3 дні ми відрегулюємо ці питання. Буває, що з пуском тепла в деяких будинках з'являються дефекти, і будинок доводиться відключати. Але ми ці дефекти усуваємо протягом 1-2 діб. Для цього є і люди, і матеріали», - наголосив Василь Скопенко.

Він нагадав, що стан тепломереж у місті не найкращий, тому пориви можливі. Але підприємство, за його словами, нарощує темпи ремонтів під час підготовки до опалювального сезону, що зрештою дасть позитивний результат.

«Цього року ми провели колосальну роботу з підготовки мереж, але навіть із таким обсягом ремонтів нам необхідно ще 3-4 роки, щоб ми увійшли до нормального технологічного процесу під час підключення тепла. Система опалення застаріла, тож ми хочемо модернізувати її в цілому. Це дозволить більш плавно регулювати температуру теплоносія та економити газ, що дуже важливо з огляду на його вартість. Відповідне рішення на рівні керівництва міста є, тому я сподіваюся, що наступного року ми зможемо зробити глобальні інвестиції у вирішення цієї проблеми», - наголосив гендиректор КП «ХТМ».

Василь Скопенко також нагадав, що виконком Харківської міської ради схвалив непідвищення тарифів на послуги з теплопостачання для населення.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини