В університеті будівництва і архітектури відкрили унікальну навчальну аудиторію
27 листопада 2020 13:49 Освіта
В університеті будівництва і архітектури відкрили унікальну навчальну аудиторію Аудиторію №418 відкрили сьогодні, 27 листопада, після капітального ремонту у Харківському національному університеті будівництва і архітектури.

У конференц-залі встановили мультимедійну систему, аналогів якої немає в інших університетах Харкова. Зокрема, 3LCD-проектор з лазерним джерелом світла і можливістю бездротового підключення декількох користувачів, який виводить зображення на 6-метровому екрані. Також були встановлені сучасні конференц- і стереосистеми, система відеоспостереження з роботизованими камерами, які можна використовувати для організації відеоконференцій, семінарів і тренінгів. Натисканням однієї кнопки в аудиторії можна запустити потрібний сценарій заходу: режим конференції, лекції, презентації тощо. Усі парти обладнані розетками для підключення гаджетів і їх підзарядки. Аудиторія розрахована на 220 студентів. Також передбачений окремий зал для проведення круглих столів з TV-екраном.

У відкритті аудиторії взяли участь перший заступник Харківського голови Ігор Терехов, ректор Харківського національного університету будівництва та архітектури Димитрій Чередник, голова наглядової ради АТ «Трест Житлобуд-1» Олександр Харченко.

Як повідомив ректор ХНУБА Димитрій Чередник, навчальний простір переобладнали з нагоди 90-річчя вишу.

«Завдяки зусиллям мера нашого міста, першого заступника міського голови, Асоціації «Регіональне будівництво» та тресту «Житлобуд-1» роботи були виконані в стислі терміни. Це аудиторія європейського рівня, яку ми будемо використовувати не тільки для заходів національного, а й міжнародного рівнів. Щасливі, що відродження університету почалося, і ми себе ще проявимо», - підкреслив Димитрій Чередник.

Ректор вишу повідомив, що також були виконані фасадні роботи, зроблене підсвічування будівлі, а в подальшому планується переобладнати аудиторію №572 під BIM-проєктування (Building Information Modeling - інформаційне моделювання будівлі).

Перший заступник міського голови Ігор Терехов вручив ректору та професорсько-викладацькому складу вишу Почесні грамоти Харківської міської ради, Почесні грамоти виконавчого комітету та Подяки міського голови.

Перший віце-мер зазначив, що, на жаль, ХНУБА загубив колишні позиції, і сьогодні будівельники і міська влада об'єдналися, щоб допомогти його розвитку і створити базу для підготовки фахівців високого рівня.

«Як випускник цього університету, пам'ятаю цю аудиторію зовсім іншою. Дуже хочу, щоб наш виш удосконалювався. Ми сьогодні в рік здаємо близько 400 тисяч квадратних метрів житла, і обсяги будівництва будуть тільки зростати. Це означає, що нам потрібні фахівці з новим баченням розвитку територій. Багато будівельників, які будують цілі мікрорайони, - випускники саме ХНУБА. Ми домовилися з викладацьким складом та провідними будівельниками міста, що будемо допомагати відроджувати традиції університету, підвищувати кадровий потенціал наших будівельних організацій. Починаємо новий етап наших відносин, адже найефективніші інвестиції - в знання», - підкреслив Ігор Терехов.

При цьому він зазначив, що в місті працює програма працевлаштування студентів ХНУБА після проходження практики в будівельних компаніях.

В рамках заходу представникам університету будівництва і архітектури також вручили грамоти Асоціації «Регіональне будівництво», а представникам будівельної сфери - грамоти університету.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини