В саду Шевченка облицьовують майбутнє озеро і створюють музичний фонтан
26 липня 2018 13:42 Місто
В саду Шевченка облицьовують майбутнє озеро і створюють музичний фонтан Реконструкція саду Шевченка триває: чашу майбутнього озера облицьовують каменем, проводяться реконструкція «Каскаду» і будівництво дороги.

Сьогодні, 26 липня, перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов провів у саду Шевченка виїзну нараду з директорами профільних департаментів, архітекторами та представниками підрядних організацій.

«Всі комунікації до озера вже підключені. До нього будуть вести сходи, облицьовані гранітом, на яких можна буде посидіти, подивитися на навколишні краєвиди, переливи каскадів і відпочити», - зазначив Ігор Терехов.

Також триває реконструкція фонтану «Каскад» - виконані пальові роботи, бетонування. «Ми довго обговорювали з нашим мером конструктив фонтану, було багато варіантів, і зупинилися на рішенні, завдяки якому «Каскад» придбає абсолютно новий вигляд. Коли він буде відкритий, багато хто буде приємно здивований», - зазначив перший віце-мер, не розкриваючи основну ідею реконструкції.

Крім того, в саду Шевченка, біля входу до зоопарку, працюватиме світловий музичний фонтан, який створюють за новим проектом. За словами Ігоря Терехова, подібних такому поки в Україні немає.

«Фонтан створюється спеціально для Харкова за новим проектом. Він буде музичний зі світловим підсвічуванням, там будуть цікаві фігури - це буде дуже красиво», - сказав Ігор Терехов.

У саду Шевченка встановлять нові лавки, світильники, ігрові майданчики для дітей. Всі кафе на його території будуть виконані в єдиному стилі. Крім того, планується обладнати спеціальний майданчик для вигулу домашніх вихованців.

Також триває будівництво дороги, яка з'єднає вул. Клочківську з вул. Римарською. Дорога будується за будівлею Харківського національного академічного театру опери та балету імені М. В. Лисенка. Пізніше в цьому районі з'явиться й багатоповерховий паркінг.

Ігор Терехов зазначив, що в цілому роботи в саду Шевченка виконуються згідно з графіком у чотири зміни, виходячи з погодних умов. Завершити реконструкцію планується до Дня міста.

Нагадаємо, що також триває реконструкція Харківського зоопарку, яка передбачає новий підхід в роботі зоосаду: між відвідувачами і тваринами будуть максимально прибрані, де це можливо, клітки і бар'єри, з'являться зоогеографічні зони. На території зоосаду побудують океанаріум і оновлять колекцію тварин. Зокрема, в рамках програми Європейської асоціації зоопарків та акваріумів Харкову безкоштовно передадуть пінгвінів, білих ведмедів і жирафів. Завершити реконструкцію цього об'єкта планується через два роки.

Друкувати
Останні новини