В районі селища Комунар відремонтують дорогу
18 вересня 2014 10:06
В районі селища Комунар відремонтують дорогу В районі селища Комунар по вул. Шишківській відремонтують внутрішньоквартальну дорогу. Таке рішення було прийнято під час зустрічі голови Адміністрації Київського району Неллі Казанжиєвої і депутата міської ради Володимира Скоробагача з жителями цього мікрорайону. 

Як повідомила Неллі Казанжиєва, ця дорога внутрішньоквартальна, але вона є дуже важливою для цього селища, оскільки по ній ходить громадський транспорт. Крім того, вона пролягає вздовж гаражів, і автомобілісти скаржаться на її аварійний стан. 

Володимир Скоробагач повідомив, що дорогу по вул. Шишківській, на ділянці від вул. Саперної до заправки, очікує поточний ремонт. Його планують виконати протягом 16 днів. 

Крім того, повідомив депутат міської ради, за результатами зустрічі з жителями було прийнято рішення відремонтувати близько 30 вхідних груп у будинках на вул. Старошишківській та вул. Шишківській. Також мешканці звернулися з проханням організувати майданчик для вигулу собак. Протягом тижня це питання буде розглянуто. Попередньо, майданчик розташовуватиметься в районі будинку по вул. Старошишківській, 12.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини