В районі лікарні швидкої допомоги ремонтують мережі водопостачання
08 листопада 2018 17:30 ЖКГ
В районі лікарні швидкої допомоги ремонтують мережі водопостачання КП «Харківводоканал» проводить заміну аварійних ділянок мереж водопостачання на території медичного комплексу у пров. Балакірєва.

Про це сьогодні, 8 листопада, повідомив заступник директора з виробництва Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Микола Завада.

«На території комплексу медустанов буде замінено 85 м водопроводу діаметром 225 мм. Ремонтні роботи завершаться до 15 листопада. Ці мережі холодного водопостачання експлуатуються понад 50 років і перебувають в аварійному стані. Трубопровід забезпечує водою всі лікувальні установи, розташовані на території медичного комплексу», - повідомив Микола Завада.

Він зазначив, що на час проведення робіт водопостачання медичних установ не припиняється - подача води здійснюється через додатковий водопровід.

За його словами, також цього року був виконаний ремонт ділянок водоводу на території міської клінічної лікарні №2 та міської студентської лікарні №20.

Всього в цьому році бригадами підприємства замінено 17,4 км водопровідних мереж.

Зазначимо, що в пров. Балакірєва розташовані Харківська міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги проф. О. І. Мещанінова та Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті №1.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини