В Основ'янському районі вшанували пам'ять визволителів Харкова
21 серпня 2018 15:52 Місто
В Основ'янському районі вшанували пам'ять визволителів Харкова Харків'яни поклали квіти до пам'ятників у парку на станції Основа і в селищі Жихар.

Біля військових поховань пройшли мітинги-реквієми, присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання, виступили творчі колективи району.

Всього в пам'ятних заходах взяли участь понад 500 осіб - ветерани Другої світової війни, представники підприємств, різних установ і організацій району, сім'ї з дітьми.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини