В Орджонікідзевському районі готують до відкриття Центр адміністративних послуг
30 жовтня 2013 12:59
В Орджонікідзевському районі готують до відкриття Центр адміністративних послуг У територіальному підрозділі Центру надання адміністративних послуг Орджонікідзевського району готуються до відкриття.

Про це сьогодні, 30 жовтня, під час огляду приміщень районного відділення повідомила заступник директора Департаменту підприємництва та споживчого ринку - начальник управління підприємництва та дозвільних процедур Ірина Синицька.

Вона зазначила, що в рамках угод між Харківською міською радою та міграційною службою в територіальних центрах видаватимуть паспорти громадян України, вклеюватимуть у паспорт фотографії при досягненні 25 і 45 років. Крім того, у рамках угод, підписаних з реєстраційної службою, тут будуть надавати послуги з реєстрації суб'єктів господарювання.

«У центрах надання адміністративних послуг Харкова створено всі умови для обслуговування громадян. У кожному територіальному підрозділі встановлено системи управління електронною чергою, інформаційні термінали, підготовлено приміщення для роботи адміністраторів, які надаватимуть професійні безкоштовні консультації. Кожен зал організовано за принципом інформаційного єдності - немає кабінетної системи, усе прозоро і доступно», - наголосила Ірина Синицька.

Начальник відділу Центру надання адміністративних послуг Орджонікідзевського району Ірина Ліхоніна зазначила, що їхній підрозділ - найбільш віддалений від головного офісу. З його відкриттям жителям району не доведеться їздити за адміністративними послугами на Червоношкільну набережну. За прогнозами Ірини Ліхоніної, в день близько трьох десятків громадян звертатимуться до підрозділу Орджонікідзевського району. Приймати відвідувачів у центрі будуть три адміністратори.

Зазначимо, територіальні підрозділи Центру надання адміністративних послуг працюватимуть без перерви за таким графіком: понеділок і середа - з 9:00 до 18:00, вівторок і четвер - з 11:00 до 20:00, п'ятниця - з 9:00 до 16:45, субота - з 8:00 до 15:45.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    В Орджонікідзевському районі готують до відкриття Центр адміністративних послуг В Орджонікідзевському районі готують до відкриття Центр адміністративних послуг В Орджонікідзевському районі готують до відкриття Центр адміністративних послуг В Орджонікідзевському районі готують до відкриття Центр адміністративних послуг В Орджонікідзевському районі готують до відкриття Центр адміністративних послуг В Орджонікідзевському районі готують до відкриття Центр адміністративних послуг В Орджонікідзевському районі готують до відкриття Центр адміністративних послуг В Орджонікідзевському районі готують до відкриття Центр адміністративних послуг В Орджонікідзевському районі готують до відкриття Центр адміністративних послуг В Орджонікідзевському районі готують до відкриття Центр адміністративних послуг В Орджонікідзевському районі готують до відкриття Центр адміністративних послуг В Орджонікідзевському районі готують до відкриття Центр адміністративних послуг В Орджонікідзевському районі готують до відкриття Центр адміністративних послуг В Орджонікідзевському районі готують до відкриття Центр адміністративних послуг В Орджонікідзевському районі готують до відкриття Центр адміністративних послуг
Друкувати
Останні новини