В Одесі презентують харківський Фестиваль екранного мистецтва
11 липня 2019 16:32 Культура
В Одесі презентують харківський Фестиваль екранного мистецтва Презентація Фестивалю екранного мистецтва і фотографії «Kharkiv international festival of arts and travel» відбудеться 16 липня в Одесі.

Захід пройде в рамках 10-го Міжнародного одеського кінофестивалю і професійної секції «Film Industry Office - 3rd Film, Tourism & Creative Industris Networking (Odesa 5t Summer Business Day)».

Нагадаємо, Фестиваль екранного мистецтва і фотографії цього року пройшов у Харкові вперше. Захід відбувся 25-26 травня в рамках 11-го Міжнародного туристичного форуму «Харків: партнерство в туризмі», який щорічно організовує Департамент міжнародного співробітництва Харківської міської ради. До участі у фестивалі було прийнято 1276 робіт з 102 країн світу, які змагалися в чотирьох номінаціях: «Роуд-муві», «Дрон-відео», «Тревел-документалістика» та «Фотомистецтво».

За словами організаторів, мета проекту - підтримка аудівізуальних мистецтв, які розкривають тему подорожей і популяризують туризм.

Під час презентації в Одесі будуть представлені роботи переможців фестивалю: Дзена Євстігнейкіна (Україна, фільм «Дякую», володар Гран-прі фестивалю), Александера Еттінгера (Німеччина, фільм «Feel Rhein-Neckar», переможець в номінації «Дрон-відео»), Ольги та Андрія Андрєєвих (Україна, фільм «Антарктика», переможець в номінації «Тревел-документалістика), а також дипломанта фестивалю Олександра Товстого (Україна, фільм «Exploring Odessacity»). Презентація відбудеться при підтримці Національної туристичної організації.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини