В Індустріальному районі вшановували воїнів-інтернаціоналістів
16 лютого 2021 10:53 Місто
В Індустріальному районі вшановували воїнів-інтернаціоналістів Урочистий прийом з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 32-гої річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан пройшов 15 лютого в адміністрації Індустріального району Харкова.

Голова районної адміністрації Ольга Вельможна висловила подяку ветеранам війни в Афганістані за мужність і вірність військовому обов'язку.

«У цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм проявили українці - офіцери і солдати. Багато з них не повернулися до своїх родин, до коханих. Ми пам'ятаємо про них! Ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто, вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю майбутніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу і державі. Від щирого серця бажаємо вам і вашим родинам здоров'я, родинного затишку і благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра», - побажала ветеранам Ольга Вельможна.

За активну громадянську позицію та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав представникам районної організації афганців вручили Почесні грамоти та Подяки адміністрації Індустріального району, а також подарунки від депутатів.

Також для ветеранів Афганістану виступили музичні і танцювальні колективи району.

Пам'ять полеглих воїнів-інтернаціоналістів присутні вшанували хвилиною мовчання.

Нагадаємо, 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, приурочений до річниці виведення останніх підрозділів радянських військ з Республіки Афганістан, яке відбулося 15 лютого 1989 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини