В Індустріальному районі відбувся суботник
21 жовтня 2019 10:41 ЖКГ
В Індустріальному районі відбувся суботник Масове прибирання території пройшло 19 жовтня в Індустріальному районі.

У ньому взяли участь понад 900 осіб, було задіяно 27 одиниць техніки.

Керівники і співробітники Адміністрації Індустріального району, представники районного управління праці, соціальної сфери, пенсійного фонду привели до ладу сквер Тракторобудівників.

Представники Департаменту житлового господарства прибрали опале листя в скверах біля житлових будинків по вул. Біблика, 13 і вул. Миру, 14, Департаменту адміністративних послуг, управління культури, громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» та Спілки ветеранів Афганістану - в парку ім. Маяковського.

Співробітники районного управління освіти навели лад у скверах імені Петра Кандаурова, Свято-Олександрівському та парку «Зелений гай». Працівники СКП «Харківзеленбуд» прибирали територію «червоних ліній» по Московському проспекту. Співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій Індустріального району працювали на вул. Старочугуївській.

Також суботник пройшов на території біля храму по вул. Миру, в сквері «Галявина казок», на стадіоні по вул. П'ятихатській, на «червоних лініях» уздовж пр. Олександрівського, вул. Біблика, пр. Індустріального, вул. Миру, вул. Луї Пастера, вул. Грицевця, вул. Шарикової, пр. Московському, на перехресті вул. Луї Пастера і бул. Івана Каркача.

Представники КП «Міськсвітло» очистили опори від оголошень, а працівники тролейбусного депо прибирали територію розворотного кола. Працівники КП «Шляхрембуд» та КП «Харківводоканал» виконали роботи з благоустрою розриттів на зеленій зоні та з відновлення асфальтобетонного покриття.

Всього в ході суботника в Індустріальному районі вивезли 620 куб. м опалого листя, ліквідували п'ять стихійних звалищ, впорядкували сім місць розриттів та очистили від оголошень 125 опор.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини