В Індустріальному районі пройшов творчий конкурс серед школярів до Дня Соборності
22 січня 2019 17:48 Освіта
В Індустріальному районі пройшов творчий конкурс серед школярів до Дня Соборності Нагородження переможців конкурсу творчих учнівських робіт «Україна - це я, Україна - це ти», присвяченого Дню Соборності України, відбулося сьогодні, 22 січня, у Палаці дитячої та юнацької творчості «Істок».

У заході взяли участь заступник голови Адміністрації Індустріального району Олена Великанова, керівники районного управління освіти, шкіл і учнівського самоврядування, школярі.

Заступник глави району привітала всіх присутніх з Днем Соборності та побажала всім міцного здоров'я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє України.

У конкурсі взяли участь учні 1-11-х класів загальноосвітніх закладів району. Школярі представили творчі роботи в двох номінаціях: «Поробки» і «Панно». Своїм роботам діти дали такі назви: «Родина - це вся Україна», «Від Закарпаття до Криму - Україна єдина», «Діти України - єдині» та ін.

Переможці конкурсу були нагороджені грамотами Адміністрації Індустріального району, а лауреати - грамотами Управління освіти району.

Друкувати
Останні новини