В Індустріальному районі підготовлено до зими 60% мереж водопостачання
12 липня 2019 15:44 ЖКГ
В Індустріальному районі підготовлено до зими 60% мереж водопостачання КП «Харківводоканал» підготувало до роботи в осінньо-зимовий період внутрішньобудинкові системи холодного водопостачання та водовідведення у 350 житлових будинках Індустріального району.

Як повідомив начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» Валерій Харлан, це 60% житлових будинків, що знаходяться на балансі КП «Жилкомсервіс» в Індустріальному районі, які обслуговує «Харківводоканал».

«Зокрема, зараз закінчуються роботи в будинку по вулиці Сергія Грицевця, 19. Робочі замінили 5 метрів аварійної труби холодного водопостачання, виконали ревізію запірної арматури, перевірили герметичність стиків», - повідомив Валерій Харлан.

За його словами, всього КП «Харківводоканал» обслуговує внутрішньобудинкові системи в 6 тис. 470 будинках комунальної форми власності. У 3 тис. 680 з них роботи з підготовки мереж до роботи в осінньо-зимовий період вже завершено.

Друкувати
Останні новини