В Індустріальному районі готують до відкриття новий дитячий садок
24 липня 2020 09:19 Освіта
В Індустріальному районі готують до відкриття новий дитячий садок Дитячий садок №333 по пров. Івана Каркача, 26 планується відкрити цього року.

Більше 20 років тому дитячий садок припинив роботу, і в приміщенні розташовувався сектор молодшої школи загальноосвітньої школи №121. Зараз в будівлі виконують ремонт, щоб відкрити перші три з шести груп.

Як повідомила методист управління освіти Індустріального району Валентина Провозен, у дитсадок ходитимуть 85 дітей. Одна група працюватиме для дітей від 2-х до 3-х років, інші дві - від 3-х до 5-6 років. За її словами, в дитячому садку будуть створені всі умови для відпочинку і виховання дітей - вже закуплено нові меблі, іграшки, створюються ігрові зони. Також вже закуплені білизна, необхідний інвентар для харчоблоку, медичного кабінету і пральні. На подвір'ї дитячого садка встановлять ігрові комплекси і павільйони.

Начальник групи технічного нагляду Департаменту освіти Олег Костюшин зазначив, що крім дитячого садка №333 в місті цього року планується відкрити 10 нових груп в семи діючих дитячих садках у Київському, Московському, Слобідському, Основ'янському і Шевченківському районах. Це дозволить створити близько 400-х додаткових місць для дітей дошкільного віку.

«У Харкові існує велика потреба у відкритті нових дитячих садків і груп, що не може не радувати. Це говорить про те, що Харків розвивається і стає більше», - зазначив Олег Костюшин.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини