Увага! Сьогодні харківське метро працюватиме на годину довше
18 серпня 2011 15:11
Увага! Сьогодні харківське метро працюватиме на годину довше У ніч з 18 на 19 серпня харківський метрополітен працюватиме до 1:00.

Як повідомило КП «Харківський метрополітен», це пов'язано з проведення 18 серпня міжнародного футбольного матчу на стадіоні «Металіст» між харківською командою «Металіст» і французьким футбольним клубом «Сошо».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини