Уроки мови та дизайну: в Харкові відкрили ще один клуб за місцем проживання
31 березня 2016 16:21 Суспільство
Уроки мови та дизайну: в Харкові відкрили ще один клуб за місцем проживання Клуб за місцем проживання «Каскад» відкрився сьогодні, 31 березня, після капітального ремонту на вул. Рибалка, 25.

У клубі працюють кілька груп, серед яких - раннього розвитку, з вивчення іноземних мов, танцювальна, а також з моделювання речей і створення м'яких іграшок та сувенірів.

У відкритті взяли участь заступник Харківського міського голови у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов, голова Адміністрації Фрунзенського району Тетяна Топчій, директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, начальник управління з питань фізичної культури і спорту Костянтин Курашов.

Як повідомила Тетяна Топчій, у Фрунзенському районі працюють 11 клубів за місцем проживання. За її словами, це гарна підмога для батьків, які знають, що з їхніми дітьми займаються професійні педагоги, що вони зайняті корисною справою і розвиваються.

Олександр Попов привітав дітей, їхніх батьків і педагогів з відкриттям клубу і зазначив, що в Харкові щорічно відкривабть по кілька нових і реконструйованих клубів за місцем проживання.

«Ми продовжуємо ремонтувати, відкривати клуби і залучати до занять дітей. Харківський міський голова Геннадій Кернес особисто курує цю програму. В наших планах на цей рік - реконструювати близько десяти клубів. На баланс міста передали ще три приміщення, де з'являться спортивні секції. Особливо ми чекаємо на відкриття клубу в Лісопарку, який плануємо обладнати всім необхідним для занять зимовими видами спорту», - зазначив Олександр Попов.

Зазначимо, в Харкові функціонують понад 90 клубів за місцем проживання, в яких займаються близько 11 тис. дітей.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини