Управління інноваційного розвитку та інженерно-педагогічна академія підписали меморандум
08 січня 2019 12:41 Суспільство
Управління інноваційного розвитку та інженерно-педагогічна академія підписали меморандум Харківський кластер легкої промисловості та дизайну, Українська інженерно-педагогічна академія та Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів міської ради підписали меморандум про співпрацю.

Як повідомила начальник управління Вікторія Грецька-Миргородська, це дасть можливість студентам проходити професійну практичну підготовку.

«В сучасних умовах розвитку економіки взаємодія між державою, вищими навчальними закладами та бізнесом необхідна для формування гарних фахівців і розвитку галузі у цілому. Необхідно, щоб у студентів була сформована система знань з теорії і практики», - сказала Вікторія Грецька-Миргородська.

Зі свого боку декан технологічного факультету Української інженерно-педагогічної академії Олег Литвин зазначив, що підписання меморандуму стало черговим кроком, спрямованим на розвиток дуальної освіти - - зв'язку теоретичної підготовки та роботи на виробництві.

За словами виконавчого директора «Kharkiv Fashion Cluster» Олега Єгорова, будуть створені спільні навчальні програми, викладачі та студенти академії зможуть брати участь у заходах, які організовує кластер, зокрема - у конкурсі молодих дизайнерів «Start Fashion» і фестивалі моди і дизайну «Kharkiv Fashion».

Друкувати
Останні новини