Університет імені Каразіна та ХПІ увійшли до рейтингу кращих вишів світу
06 березня 2018 10:47 Освіта
Університет імені Каразіна та ХПІ увійшли до рейтингу кращих вишів світу Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна та Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» увійшли до рейтингу кращих вищих навчальних закладів світового значення «World University Rankings 2018».

У 2017 році було проранжовано 959 університетів світу. Очолили список три американських виші - Массачусетський технологічний інститут, Стенфордський університет і Гарвардський університет.

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна перебуває у групі вузів з рейтингом 401-410, а Харківський політехнічний інститут - 701-750. Як зазначили у ХПІ, виш посів найвище для себе місце за всю історію існування рейтингу.

Крім харківських до світового рейтингу увійшли ще чотири українські виші. Київський національний університет ім. Тараса Шевченка посів місце в групі вишів с рейтингом 411-420, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» - 501-550, Донецький національний університет ім. Василя Стуса та Сумський державний університет - у групі 801-1000. 

Довідка. Рейтинг кращих університетів світу (QS World University Rankings) - глобальне дослідження і супроводжуючий його рейтинг кращих вищих навчальних закладів світового значення за показником їх досягнень у галузі освіти і науки. Розрахований за методикою британської консалтингової компанії «Quacquarelli Symonds» (QS). Рейтинг враховує шість ключових показників: академічну репутацію (40%), цитованість наукових публікацій представників університету (20%), співвідношення кількості викладачів і студентів (20%), ставлення роботодавців до випускників (10%), відносну чисельність іноземних викладачів і студентів (по 5%).

Друкувати
Останні новини