Українські та зарубіжні експерти обговорять проблеми розвитку вуличних культур
21 листопада 2017 11:05 Культура
Українські та зарубіжні експерти обговорять проблеми розвитку вуличних культур ІІ-й Всеукраїнський форум вуличних культур пройде 25-26 листопада в «Fabrika Space» (вул. Благовіщенська, 1).

У заході візьмуть участь представники Міністерства молоді та спорту, міської влади, а також експерти в галузі молодіжної політики з Латвії, Чехії, Франції та громадських організацій Харкова.

Цього року учасники форуму познайомляться з новими напрямками вуличних культур і їхнім розвитком, зокрема, урбаністикою, проектуванням і будівництвом урбан-парків і центрів, розвитком інфраструктури, піаром проектів, IT-технологіями тощо.

За словами організаторів, основною метою зустрічі стане об'єднання активістів навколо реальних проектів, які вони зможуть розробити і успішно реалізувати в своїх містах.

Також у рамках II-го Всеукраїнського форуму вуличних культур запланований прем'єрний показ документального фільму про розвиток вуличних культур в Україні «Street Culture. З вулиці до успіху», а також відбудеться презентація майстер-плану та досліджень з проектування урбан-парку в Харкові.

Організатори заходу - харківська громадська організація «Центр вуличних культур», партнери - ГО «Міські реформи» та ГО «День музики». Форум відбудеться за підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Зміцнення суспільної довіри», а також за сприяння Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту в рамках проекту «Street Culture».

Бажаючі взяти участь у Всеукраїнському форумі вуличних культур можуть зареєструватися тут.

Нагадаємо, що вперше форум вуличних культур відбувся у Харкові в листопаді 2016 року. У заході взяли участь понад 20 спікерів з США, Канади та Європи, а також українські активісти. Форум зібрав близько 300 осіб з 6 країн і 38 міст України та світу. За підсумками заходу був підписаний Меморандум про спільну діяльність у сфері розвитку вуличних культур.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини