Україна і Туреччина найближчим часом відновлять переговори про зону вільної торгівлі
04 вересня 2014 18:14
Україна і Туреччина найближчим часом відновлять переговори про зону вільної торгівлі Процес переговорів між Україною і Туреччиною про створення зони вільної торгівлі відновлять найближчим часом. Про це сьогодні, 4 вересня, під час відкриття Почесного консульства Турецької Республіки в Харкові повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні Йонет Джан Тезель. 

«Ми хочемо збільшити торговий оборот з Україною. Ми хочемо підписати договір про створення зони вільної торгівлі. Через останні події цей переговорний процес дещо призупинився, але в найкоротші терміни він буде відновлений», - зазначив посол. 

У свою чергу почесний консул Туреччини в Харкові Володимир Білий зазначив, що керівництво Туреччини готово допомогти Україні в економічній сфері. Зокрема, зробити все можливе зі свого боку, щоб ті 15 млрд дол., які Україна втрачає через відмову торгівлі з Росією, не були так відчутні на її економіці. Тому турецька сторона має намір укладати з Україною, в тому числі і з Харківським регіоном, торгово-економічні договори.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини