Учні фізико-математичного ліцею побували на екскурсії в міській раді
16 листопада 2016 14:28 Освіта
Учні фізико-математичного ліцею побували на екскурсії в міській раді Фізико-математичний ліцей №27 за підтримки Харківської міської ради реалізує проект «Діти на робочому місці батьків».

Сьогодні, 16 листопада, учні 9-3 класу ліцею відвідали міську раду, де змогли побувати в сесійній залі і посидіти на місцях депутатів, побачили малу залу, у якій проходять наради і урочисті заходи, також їм розповіли про сфери діяльності міської ради. Екскурсію для школярів провели директор Департаменту реєстрації Олег Дробот і заступник керуючого справами виконавчого комітету Харківської міської ради Сергій Захаревич.

Як повідомив Олег Дробот, ідея організувати такий проект належить ліцею, і міська влада її активно підтримала, щоб допомогти дітям визначитися з майбутньою професією.

«Я сам випускник цього ліцею. У багатьох співробітників нашого департаменту там навчаються діти. Школа випускає хороших фізиків, математиків, але не забуває і про гуманітарні науки. Наприклад, я вибрав своєю професією юриспруденцію. Ця практика явно позитивна, і, думаю, ми продовжимо подібні екскурсії», - зазначив директор департаменту.

Класний керівник 9-3 класу Лариса Синявина повідомила, що діти цього класу вже побували в одній з IT-компаній, тепер відвідали міськраду, в планах освітян - показати дітям якомога більше різних підприємств і організацій.

«Ми хочемо їм показати різні сфери діяльності, щоб вони могли добре обміркувати, яку професію обрати в майбутньому. Ми хочемо, щоб в цьому році вони відвідали різні підприємства, а в 10-му класі - Дні відкритих дверей у всіх вишах, щоб до випускного класу вони вже розуміли, чим хочуть займатися. У цій ініціативі нас дуже підтримують батьки, у нас дружний колектив», - зазначила Лариса Синявина.

А поки діти продовжують навчання, і у них гарні результати. Так, минулого року учень 9-3 класу Олексій Рожков став переможцем Всеукраїнської олімпіади з математики, а в цьому році Артем Гаврюшенко виграв Всеукраїнський турнір математичних боїв імені академіка Ляшка.

Друкувати
Останні новини