Учитель фізико-математичного ліцею Ілля Гельфгат - Герой України
24 серпня 2021 10:56 Освіта
Учитель фізико-математичного ліцею Ілля Гельфгат - Герой України Почесному громадянину міста Харкова, заслуженому вчителю України, викладачеві Харківського фізико-математичного ліцею №27 Іллі Гельфгату сьогодні, 24 серпня, вручили орден Держави.

Вищий ступінь відзнаки України на святковому параді у Києві на Хрещатику йому вручив Президент України Володимир Зеленський.

Звання Героя України Іллі Гельфгату було присвоєно за видатні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку національної освіти, впровадження інноваційних методів навчання, багаторічну плідну педагогічну діяльність.

Довідка. Ілля Гельфгата народився 3 серпня 1951 року в Харкові, закінчив Харьквівський державний университет ім. Горького. З 1988 року працює у Харківському фізико-математичному ліцеї №27.

Автор і співавтор багатьох збірників задач, довідників, методичних посібників. Ілля Маркович очолює кафедру вчителів фізики ліцею, систематично проводить навчальні методичні семінари на базі ліцею для колег з міста і області. Також щорічно організовує в ліцеї фізико-математичний фестиваль.

Підготував багатьох переможців обласного та республіканського етапів Всеукраїнських олімпіад з фізики. Також учні Іллі Гельфгата - переможці міжнародних олімпіад з фізики. Серед випускників вчителя - кандидати та доктори наук, вчителі, керівники різних підприємств.

Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ та ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник народної освіти».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини