Учбові заклади Харкова долучились до програми вивчення китайської мови і культури
24 листопада 2020 14:33 Міжнародне співробітництво
Учбові заклади Харкова долучились до програми вивчення китайської мови і культури Понад 70 представників учбових закладів Харкова долучились до освітньої програми вивчення китайської мови та культури «Sister-city Online Chinese language & Culture Program», яка триватиме до 15 січня.

Як зазначили в Департаменті міжнародної співпраці, це стало можливим завдяки міжмуніципальному співробітництву між Харковом і китайським містом-побратимом Цзинань.

Організатором освітнього курсу став Цзінанський університет. За три роки існування проєкту у програмі учбового та культурного обміну взяли участь понад 140 осіб з 13 країн, таких як Австралія, Бразилія, Індонезія, Монголія, Південна Корея, Туреччина, Фінляндія, Швеція, Японія та ін. 

Цьогорічний курс проводиться за трьома рівнями: початковий (викладається англійською), середній та просунутий. Він охоплює такі аспекти: граматика, читання, сприймання мови на слух, правильна вимова та розмовна китайська мова.  В рамках програми учасники також матимуть можливість ознайомитись з основами китайської культури та цзінанськими народними звичаями.

Зазначимо, що після завершення курсу всі учасники отримають сертифікат та матимуть змогу взяти участь у подальших програмах Цзінанського університету.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини