Учасники проекту «Школа помічника депутата» зустрілися з народним депутатом
06 липня 2017 13:25 Суспільство
Учасники проекту «Школа помічника депутата» зустрілися з народним депутатом Зустріч випускників проекту «Школа помічника депутата» з народним депутатом України, керівником міжфракційного об'єднання «За Харків! За Слобожанщину!» Валерієм Писаренком відбулася вчора, 5 липня.

Організатором заходу виступила Молодіжний рада при Харківському міському голові. Зустріч проходила в форматі відкритого діалогу, і кожен присутній міг задати будь-яке питання.

Слухачів школи цікавили питання не тільки міського, а й загальнонаціонального характеру. На зустрічі з нардепом молоді люди торкнулися теми створення, розвитку та необхідності підтримки на національному рівні незалежних ЗМІ. 

Крім того, присутні дізналися про нові законопроекти, які розглядаються сьогодні в парламенті, і обговорили перспективи створення муніципальної поліції.

На завершення зустрічі Валерій Писаренко підкреслив, що молодіжні та громадські організації відіграють важливу роль у розвитку Харкова, який є унікальним прикладом для багатьох інших обласних центрів України.

Нагадаємо, проект «Школа помічника депутата» стартував у Харкові 6 квітня. У ньому взяли участь 80 молодих людей. Два місяці слухачі школи освоювали нові навички та знання, відвідували лекції, тренінги та майстер-класи, які для них проводили депутати Харківської міської ради та працівники виконавчого комітету міськради. 13 червня в малій залі Харківської міської ради були підбиті підсумки проекту - кращим слухачам школи видали відповідні сертифікати. Організатором проекту виступила Молодіжна рада при Харківському міському голові.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини