У зв'язку з Харківським напівмарафоном на низці вулиць буде заборонено рух транспорту
13 травня 2021 15:46 Оперативна інформація
У зв'язку з Харківським напівмарафоном на низці вулиць буде заборонено рух транспорту Рух транспорту по пр. Науки, на ділянці від пр. Незалежності до вул. Отакара Яроша при русі в бік вул. Ахсарова, буде заборонений з 8:00 до 14:00 у неділю,16 травня.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, це пов'язано з проведенням Харківського напівмарафону.

Водночас буде дозволений рух транспорту по пр. Науки, на ділянці від вул. Отакара Яроша до пр. Незалежності під час руху в бік пл. Свободи, а також пропуск транспорту через пр. Науки на перехрестях з вул. Культури і вул. Космічною.

Також з 8:00 до 14:00 16 травня буде заборонений рух транспорту по вул. Новгородській, на ділянці від пр. Науки до вул. Юрія Шевельова, і по вул. Отакара Яроша, на ділянці від пр. Науки до вул. Балакірєва.

Крім того, з 8:00 до 14:00 16 травня буде заборонений рух транспорту по пр. Науки, на ділянці від вул. Отакара Яроша до вул. Ахсарова. При цьому буде дозволений проїзд транспорту через пр. Науки на перехрестях з вул. 23 Серпня і вул. Ахсарова.

У зв'язку з проведенням напівмарафону, з 8:00 до 14:00 16 травня напрямок руху деяких автобусів зміниться наступним чином:

№20е: - вул. Сумська - вул. Дерев'янка - вул. Балакірєва і далі за маршрутом;
№33е: - вул. Дерев'янка - вул. Космонавтів - вул. 23 Серпня - вул. Клочківська (коло тролейбусів);
№55е: - вул. Дерев'янка - вул. Ахсарова - пр. Людвіга Свободи - пр. Перемоги і далі за маршрутом;
№119е: - вул. Сумська - вул. Дерев'янка - вул. Ахсарова і далі за маршрутом;
№263е: - вул. Дерев'янка - вул. Ахсарова і далі за маршрутом;
№282е: - пр. Перемоги (коло трамваю) - пр. Перемоги - вул. Клочківська і далі за маршрутом;
№303е: - вул. Клочківська - узвіз Клочківський - пр. Незалежності - пл. Свободи - ст. м. «Держпром» (у зворотному напрямку - пл. Свободи - узвіз Клочківський).

Також з 8:00 до 14:00 16 травня маршрути руху деяких тролейбусів будуть змінені таким чином:

№2 (частина): розворотне коло «Пр. Жуковського» - вул. Академіка Проскури - Білгородське шосе - вул. Дерев'янка - вул. Ахсарова - пр. Людвіга Свободи - пр. Перемоги - розворотне коло «Пр. Перемоги»;

(частина): розворотне коло «Пр. Жуковського» - вул. Академіка Проскури - Білгородське шосе - вул. Сумська - пр. Незалежності - вул. Трінклера - пл. Свободи - ст. м. «Держпром» - пр. Науки - пр. Незалежності - вул. Сумська.

№18: розворотне коло «Лікарня швидкої допомоги» - вул. Балакірєва - вул. Дерев'янка - вул. Космонавтів - вул. 23 Серпня - розворотне коло «Вул. Клочківська».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини