У Жовтневому районі зафіксований випадок сказу кота
04 грудня 2015 13:55 Суспільство
У Жовтневому районі зафіксований випадок сказу кота Випадок сказу у бездомного кота зафіксували в Жовтневому районі.

Про це сьогодні, 4 грудня, повідомила начальник відділу Департаменту житлового господарства Вікторія Богатир.

Вона повідомила, що за заявками мешканців будинків на пр. Любові Малої (раніше - пр. Постишева) кота забрала служба з вилову тварин КП «Центр поводження з тваринами», і вже в притулку тварина померла. Лабораторія науково-дослідного інституту виявила у тварини сказ, і рішенням профільної міської комісії в цьому районі оголошено карантин на 60 днів. Карантинні обмеження діють в районі бул. Профспілкового, вулиць Стефенсона, Бауманської, Цітовської, пров. Культкомівського, пр. Любові Малої, вул. Грушевського (раніше - вул. Цюрупи).

Жителі цих районів повинні дотримуватися наступних вимог: не випускати домашніх тварин на вулицю, спостерігати за поведінкою своїх вихованців, у разі підозри звернутися до ветеринара, скасувати виставки тварин в районі. У разі укусу тварини людині терміново необхідно звернутися до лікарні.

«Я звертаюся до жителів району. Кіт був бездомним, контактував з великою кількістю тварин приватного сектора, тому, будь ласка, уважно поставтеся до своїх тварин, поспостерігайте за їхньою поведінкою. У разі підозри відразу ж зверніться до ветеринарного лікаря», - зазначила Вікторія Богатир.

Нагадаємо, що в листопаді сказ виявили у кішки в приватному секторі Московського району. Карантин у цьому районі вже пройшов, повторних випадків сказу не зафіксовано.

Друкувати
Останні новини