У Жовтневому районі реконструюють котельню
10 червня 2015 14:25 ЖКГ
У Жовтневому районі реконструюють котельню Триває реконструкція котельні по вул. Маршала Конєва, 7, яка почалася десять днів тому.

Котельня забезпечує теплом 35 житлових будинків та 12 громадських будівель, а гарячою водою - чотири житлових будинки і одну громадську будівлю.

Як повідомив головний інженер КП «Харківські теплові мережі» Євген Зінченко, старе обладнання котельні - енергоємне і малоекономічне, його не змінювали з часів побудови. Для того щоб знизити витрати газу та електроенергії, а також для поліпшення якості та безперервної подачі гарячої води, на котельні проводиться реконструкція. Тут встановили додатковий котел для підігріву води у міжопалювальний період і повністю замінять насосне обладнання.

Євген Зінченко підкреслив, що завдяки реконструкції на котельні буде споживатися в 3,5 рази менше електроенергії і майже вдвічі - газу, що дозволить заощадити підприємству близько 500 тис. грн на рік.

«Установка підготовки гарячої води буде максимально автоматизированою, з елементами авторегулирования. Підвищення температури води автоматично зменшує подачу газу. Тобто котел буде працювати без втручання оператора, його завдання тільки дати старт роботі, натиснувши кнопку», - зазначив головний інженер.

Як повідомив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін, ремонтно-відновлювальні роботи перед початком опалювального сезону ведуть всі комунальні підприємства міста. За його словами, сьогодні при постійному зростанні цін на газ та електроенергію головне завдання підприємств - підвищити енергоефективність і максимально знизити цінове навантаження для людей. Віктор Кітанін зазначив, що котел, який встановили на котельні по вул. Маршала Конєва, - перший такого типу в Україні. Працюватиме він тільки в міжопалювальний сезон, в опалювальний - працюватиме основний котел.

Реконструкцію котельні на вул. Маршала Конєва, 7 планують завершити 1 липня. На ці роботи буде витрачено понад 2 млн грн.

Всього у 2015 році в Харкові реконструюють сім котелень, серед яких - котельня на вул. Залізничників, 3, на вул. Жовтневої революції, 59, вул. Шевченка, 222. Завдяки їхній модернізації за рік вдасться заощадити близько 1 млн 200 тис. куб. м газу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини