У Жихорі готують приміщення для нової дошкільної групи
20 жовтня 2020 19:25 Освіта
У Жихорі готують приміщення для нової дошкільної групи Ремонт нової групи виконують у дитячому садку №391 в сел. Жихор Основ'янського району.

Сьогодні, 20 жовтня, з ходом робіт ознайомився перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. За його словами, нова група буде розрахована на 25 дітей старшого віку, а всього у дитячому садку виховується 147 дітей.

Завідувачка дитячого садка №391 Оксана Дзебань зазначила, що дошкільний навчальний заклад працює з 1979 року, йому 41 рік. Зараз у дитячому садку працює вісім груп, але оскільки дітей у селищі дуже багато, була потреба відкрити нові групи. З таким проханням  до Харківського міського голови Геннадія Кернеса звернулися минулоріч батьки, і зараз ремонтні роботи завершуються.

«Комунікації усі підведені, встановлені нові вікна, двері, відремонтовано дах. Поштукатурені всі стіни, на них укладається плитка, а в роздягальні вже поклеєні шпалери. Думаю, що скоро ми відкриємося», - повідомила Оксана Дзебань.

Вона зазначила, що в дитячому садку залишаться ще дві неробочі групи, які в майбутньому також хочуть відремонтувати.

Нагадаємо, що в Харкові продовжують ремонтувати і відкривати дитячі садочки і групи. Зокрема, у вересні відновив роботу дитячий садок №333 в Індустріальному районі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини