У Жихорі дорожники відновлюють центральну вулицю
17 вересня 2020 09:29 Інфраструктура
У Жихорі дорожники відновлюють центральну вулицю Капітальний ремонт вул. Тернопільської у сел. Жихор Основ'янського району завершиться найближчим часом.

Роботи на цьому об'єкті було розпочато в середу. З проханням відремонтувати дорогу до Харківського міського голови Геннадія Кернеса звернулися місцеві жителі на одній із зустрічей з мером.

Як розповів майстер КП «Шляхрембуд» Михайло Микитчук, протяжність ділянки - понад 600 м, площа - понад 3,5 тис. кв. м. За його словами, старе покриття в колишньому пункті обласного значення зовсім зносилося, тому тут буде укладено близько 700 т асфальтобетону.

«Було виконано комплекс робіт з демонтажу старого покриття, облаштування основи з щебеню, і зараз укладається верхній шар асфальтобетону», - повідомив Михайло Микитчук.

За його словами, завершити відновлення вул. Тернопільської планується найближчим часом. Ремонт буде виконаний з дотриманням усіх сучасних стандартів, щоб дорожнє покриття було якісним і довго прослужило жителям селища.

Михайло Микитчук також зазначив, що в планах дорожників - ремонт вул. Конторської (понад 7 тис. кв. м), пров. Івана Каркача (3,5 тис. кв. м), ремонт тротуарів на вул. Медичній (3,2 тис. кв. м), вул. Морозова (37 тис. кв. м), пр. Ювілейного (75 тис. кв. м). Під час дорожніх робіт рух буде обмежено частково або повністю, про що водіїв проінформують заздалегідь.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини