У загальноміському суботнику взяли участь понад 21 тисячу харків'ян (доповнено)
10 жовтня 2016 11:06 Екологія
У загальноміському суботнику взяли участь понад 21 тисячу харків'ян (доповнено) Прибирання і благоустрій території пройшли 8 жовтня в усіх районах міста Харкова.

Як повідомили в Департаменті комунального господарства, в прибиранні та наведення ладу на територіях взяли участь 21 тис. 398 осіб, в т.ч. 14 тис. 497 залучених, було задіяно 175 одиниць техніки.
 
Учасники суботника зібрали та вивезли 1007 куб. м негабаритного сміття. Всього очистили від сміття, листя і гілок 643 га вулиць, дворів, безгоспних і закріплених територій. Прибирання, зокрема, пройшло в парках і скверах, у дворах і на вулицях.
 
Під час суботника було знесено 180 сухостійних дерев, висаджено 150 дерев і кущів. Також учасники суботника пофарбували 26 дитячих майданчиків, відремонтували 120 кв. м доріг, очистили від наклейок 772 опори.

Нагадаємо, прибирання територій, в якому брали участь жителі міста, співробітники міської та обласної рад, райадміністрацій, працівники комунальних підприємств, пройшло в усіх мікрорайонах і на вулицях Харкова.

Зокрема, в Індустріальному районі прибирання пройшло на вул. Миру, пр. Московському, вул. Роганській, в парку «Зелений гай», Олександрівському сквері та в сквері біля БК «ХТЗ». Загалом у прибиранні взяло участь 1244 людини, було вивезено 162 куб. м негабаритного сміття та 248 куб. м листя на території площею 24 га.

У Немишлянському районі об'єктами благоустрою стали пр. Петра Григоренка, пр. Московський, пр. Тракторобудівників, парк «Зустріч», бульвари Богдана Хмельницького і Юр'єва, мікрорайон Кулиничі і безгоспні території в Салтівському житловому масиві. У суботнику взяли участь понад 3 тис. людей. В результаті тригодинної роботи було наведено лад на 25 га території району, вивезено 200 куб. м сміття та листя.

У Слобідському районі прибирання проводилася в парку Машинобудівників, навколо залізничного вокзалу Харків-Балашовський, у торгових центрів, на території індивідуальної забудови і на безгоспних територіях. Всього в суботнику взяли участь понад 5 тис. осіб. Була прибрана територія площею близько 40 га, з території району вивезено понад 220 куб. м сміття та листя.

В Основ'янському районі, в рамках загальноміського суботника, привели в належний санітарний стан територію в сквері Космонавтів, на Майдані Героїв Небесної Сотні, на пр. Гагаріна, Нетеченському бульварі, в житлових мікрорайонах. На прибиранні працювало п'ять одиниць техніки, вивозили негабаритний сміття, листя і сміття. Загалом у прибиранні території взяли участь 1,5 тис. людей. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини