У військовому госпіталі вшанували харківських афганців
14 лютого 2017 18:14 Суспільство
У військовому госпіталі вшанували харківських афганців Урочистості, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, пройшли сьогодні, 14 лютого, у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону.

У заході взяли участь ветерани локальних війн, які проходили або проходять службу у військовому госпіталі та інших військових частинах, поранені воїни із зони АТО, юні миротворці.

Військовий комісар Харківського обласного військкомату Юрій Калгушкін привітав воїнів-інтернаціоналістів із прийдешнім святом і вручив Подяки міського голови та відзнаки облвійськкомату «За заслуги» II ступеня.

Заступник голови Харківської обласної громадської організації «Ветерани локальних війн» Микола Свєтлов також вручив грамоти низці ветеранів-афганців.

«Ми багато працюємо зараз із молоддю, бо хочемо розповісти про те, з чим самі зіткнулися свого часу, хочемо передати свій досвід. Наша мотивація була дуже високою, ми відчували щиру, непідробну любов до Батьківщини. Упевнений, молоді люди чують нас, розуміють, через що ми пройшли, і на цій хвилі наступне покоління, воїни АТО, підхоплять наші прапори», - сказав Микола Свєтлов.

Після закінчення урочистої частини перед учасниками зустрічі виступили барди з Клубу пісенної поезії ім. Ю. Візбора.

Зазначимо, що всього в Харківській області проживає близько 30 тис. ветеранів локальних війн.

Друкувати
Останні новини