У вихідні дні в Харкові пройде масова гра «Що? Де? Коли?»
21 березня 2019 14:39 Культура
У вихідні дні в Харкові пройде масова гра «Що? Де? Коли?» Масштабна інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», яка претендує на рекорд України, відбудеться 23 березня в Харкові.

Як повідомили організатори, попередньо, в заході одночасно візьмуть участь 345 команд - це понад 1,7 тис. гравців. Під час гри експерти Національного реєстру рекордів України підрахують точну кількість учасників і, виходячи з цього, зафіксують рекорд в номінації «Наймасовіша гра «Що? Де? Коли?» в Україні». Це досягнення дозволить отримати Харкову статус самого інтелектуального міста в Україні.

Як зазначила керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова, головна вимога до учасників - вміння швидко і оригінально мислити.

«Для того, щоб бути розумним, сьогодні не обов'язково мати червоний диплом або відмінні оцінки. Темп сучасного життя вимагає іншого - швидкого прийняття рішень, кмітливої реакції, вміння концентрувати потік потрібної інформації. Тобто мати швидкий і гнучкий розум. Саме такою є головна вимога до учасників масової інтелектуальної гри в Харкові», - підкреслила Лана Вєтрова.

Проведе гру телеведучий Олександр Андросов, відомий з української телеверсії гри «Що? Де? Коли?».

Початок гри - о 12:00. Оголошення національного рекорду - о 15:00. Акредитація для представників ЗМІ - за телефонами: (044) 227-77-33, (067) 444-51-74.

Місце проведення: манеж Національного аерокосмічного університету «ХАІ» (вул. Академіка Проскури, 18).

Друкувати
Останні новини