У центрі Харкова відкрили новий торгово-розважальний центр
21 травня 2021 13:17 Інфраструктура
У центрі Харкова відкрили новий торгово-розважальний центр Відкриття торгово-розважального центру «Nikolsky» відбулося сьогодні, 21 травня, у Харкові, на вул. Пушкінській, 2-a.

Один з найбільших торгово-розважальних центрів Харкова займає площу 105 тис. кв. м. Будівля розрахована на більш ніж 150 магазинів, кінотеатр, боулінг і тренажерний зал. Вхід до торгового центру передбачений не тільки з вулиці, а й зі станції метро «Майдан Конституції». Крім того, у центрі побудований паркінг на 700 місць.

У відкритті ТРЦ «Nikolsky» взяв участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він зазначив, що міська влада підтримує бізнес і завжди рада реалізації таких масштабних проєктів.

«Будівництво тривало кілька років, і ми всі відчували певні незручності, але я впевнений, що це окупиться з лишком після відкриття цього прекрасного торгового комплексу. Тут можна не тільки зробити покупки, але і провести час з сім'єю, подивитися фільми з дітьми, чудово позайматися спортом. Хочу побажати нашим підприємцям хорошої торгівлі, а відвідувачам - класних покупок. Міська влада працює над залученням інвестицій для розвитку Харкова», - зазначив Ігор Терехов.

Президент компанії «Budhouse Group» Анатолій Шкрібляк повідомив, що творці об'єкта враховували історію Харкова і його досягнення.

«Ми прагнули надати новий рівень послуг. Сподіваємося, що вам сподобається. Хочу подякувати міській владі за сприяння, що допомогли прискорити процес. Ласкаво просимо у наш торговий центр. Сподіваємося, що він буде кращим проєктом в Україні», - сказав Анатолій Шкрібляк. 

Відкрити ТРЦ символічно запросили талановитих дітей - майбутнє покоління Харкова. Серед них були чемпіон України з карате 2021 року Артур Пахомов, рекордсмен України, наймолодший знавець термінів квантової фізики і астрофізики Лев Бондаренко, чемпіонка Харкова і міжнародних турнірів з гімнастики Анджеліна Порчерян, триразовий чемпіон світу з шашок Тимур Золотар та інші.

З більш детальною інформацією про торгово-розважальний центр та магазини, які там працюють, можна дізнатися на сайті ТРЦ «Nikolsky».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини