У центрі Харкова буде тимчасово заборонено рух транспорту
25 квітня 2018 14:35 Оперативна інформація
У центрі Харкова буде тимчасово заборонено рух транспорту У зв'язку з підготовкою та проведенням V Харківського Міжнародного марафону, на вулицях міста по маршруту забігів буде заборонено рух транспорту.

Про це повідомили в Департаменті інфраструктури.

Так, з 16:00 27 квітня до 22:00 29 квітня буде заборонено рух транспорту по пл. Свободи, на ділянці від вул. Сумської до вул. Трінклера.

У цей же час автобуси №20е, 65е, 119е, 217е, 296е здійснюватимуть об'їзд закритої ділянки пл. Свободи через пр. Незалежності.

З 7:00 до 17:00 29 квітня буде припинено рух транспорту по маршруту учасників марафону:

- вул. Сумська, на ділянці від пр. Незалежності до пров. Мечникова - пл. Конституції (при русі від пр. Московського в бік вул. Мечникова) - вул. Короленка, на ділянці від пл. Конституції до вул. Пушкінської - вул. Пушкінська, на ділянці від вул. Короленка до вул. Весніна - вул. Свободи - вул. Весніна, на ділянці від вул. Пушкінської до вул. Чернишевської - пл. Першого Травня - вул. Сумська, на ділянці від пл. Першого Травня до вул. Дерев'янка - вул. Динамівська (в районі вул. Білої Акації) - вул. Новгородська, на ділянці від вул. Динамівської до пр. Науки - пр. Науки - вул. Динамівська, на ділянці від вул. Новгородської до пров. Фанінського - вул. Сумська, на ділянці від пл. Першого Травня до пр. Незалежності - пр. Незалежності, на ділянці від вул. Сумської до пр. Науки - пр. Науки, на ділянці від пр. Незалежності до пл. Свободи - пл. Свободи. Рух транспорту відкриватиметься поетапно, у міру проходження траси учасниками марафону.

29 квітня змінять маршрут слідування деякі тролейбуси та трамваї:

- тролейбус №2:

з 6:00 до 7:00 - курсує за своїм маршрутом;

з 7:00 - 16:30: розворотне коло «пр. Жуковського» - вул. Академіка Проскури - Білгородське шосе - вул. Дерев'янка - вул. Ахсарова - пр. Людвіга Свободи - пр. Перемоги - розворотне коло «пр. Перемоги»;

- з 16:30: за своїм маршрутом;

- тролейбуси №12 та 18 - не ходять;

- трамвай №26:

з 6:00 - 9:15: розворотне коло «Салтівське» - пр. Тракторобудівників - вул. Героїв Праці - вул. Академіка Павлова - вул. Віринська - вул. Матюшенка - Журавлівський узвоз - вул. Весніна - пл. Першого Травня - вул. Сумська - Білгородське шосе - розворотне коло «Лісопарк»;

- з 9:15 - 15:40: розворотне коло «Південно-Східне» - пр. Московський - пр. Тракторобудівників - вул. Героїв Праці - вул. Шевченка - розворотне коло «Журавлівський гідропарк»;

- з 15:40 - 16:30: розворотне коло «Салтівське» - пр. Тракторобудівників - вул. Героїв Праці - вул. Академіка Павлова - вул. Віринська - вул. Матюшенка - Журавлівський узвіз - вул. Весніна - пл. Першого Травня - вул. Сумська - Білгородське шосе - розворотне коло «Лісопарк»;

- з 16:30: розворотне коло «Салтівське» - пр. Тракторобудівників - вул. Героїв Праці - вул. Академіка Павлова - вул. Віринська - вул. Матюшенка - Журавлівський узвіз - вул. Весніна - пл. Першого Травня - розворотне коло «Парк ім. Горького».

Також на час проведення марафону, з 6:00 до 17:00, змінить маршрути низка автобусів, автобуси №202, 289, 215, 291, 44, 45, 78, 89 і 26 не ходитимуть. З повним списком змінених маршрутів можна ознайомитися тут.

Крім того, на час проведення марафону буде припинено роботу паркування по пр. Науки, 45; пр. Науки, №64 (майданчик біля магазину «Колобок»); по пр. Науки: від вул. Отакара Яроша до вул. 23 Серпня; перехрестя пр. Науки та вул. Серпової.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини