У Центрі допомоги постраждалим від насильства з'явиться денне відділення
23 січня 2019 16:29 Суспільство
У Центрі допомоги постраждалим від насильства з'явиться денне відділення У комунальному закладі «Центр надання допомоги постраждалим від насильства в сім'ї» працюють над створенням денного відділення.

Про це сьогодні, 23 січня, на засіданні постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров'я Харківської міськради повідомила директор Департаменту праці та соціальної політики Лариса Болгова.

За її словами, за минулий рік в центрі отримали допомогу 34 жінки і 14 дітей, ще понад 200 осіб скористалися послугами установи віддалено.

«На сьогоднішній день в центрі проводиться велика робота. Клієнти, які потрапляють до притулку після фізичного або економічного насильства - це побої, катування, позбавлення доступу до місця проживання - потребують безпечного місця перебування. Найчастіше це жінки у віці від 20 до 37 років», - зазначила Лариса Болгова.

Також вона повідомила, що кількість людей, які потребують соціально-психологічної допомоги в зв'язку з насильством в сім'ях, сьогодні в Харкові досить велика, і це не тільки жінки, а й чоловіки. Однак центр розрахований всього на 10 ліжко-місць, і щоб надавати послуги всім, хто цього потребує, в установі відкриють денне відділення.

«У нас був досвід співпраці з громадською організацією, де ми розробляли механізм роботи центру. Зараз ми хочемо піти тим самим шляхом і виробити алгоритм роботи денного відділення і екстреного поселення в нього людей, щоб постраждалим від насильства надавати комплексну допомогу. Робота зі створення денного відділення - на завершальному етапі», - повідомила Лариса Болгова.

Нагадаємо, Центр надання допомоги постраждалим від насильства в сім'ї був відкритий в Харкові в грудні 2016 року. На сьогоднішній день в установі працюють 9 фахівців, які надають соціально-психологічні послуги людям, які потребують такої допомоги. Також на базі центру розроблена корекційна програма для жінок, які постраждали від насильства.

Зазначимо, КУ «Центр надання допомоги постраждалим від насильства в сім'ї» - перша установа такого профілю в Україні.

Друкувати
Останні новини