У центрах адмінпослуг запустили «Мобільну чергу»
28 жовтня 2019 12:49 Суспільство
У центрах адмінпослуг запустили «Мобільну чергу» Новий сервіс «Мобільна черга» запустили у міських центрах надання адміністративних послуг.

Заявник може попередньо записатися на прийом у будь-який з центрів, на будь-яку дату і час, коригувати дані, скасувати реєстрацію. Як повідомила директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська, щоб скористатися сервісом, потрібно встановити додаток PQService на будь-якому пристрої, який працює на операційній системі Android - телефоні, планшеті, і авторизуватися. Нагадування про запис на прийом прийде за день і за годину до нього.

«Тепер, якщо ви перебуваєте у центрі надання адміністративних послуг і очікуєте виклика адміністратора - немає необхідності спостерігати за електронним табло, коли з'явиться номерок і вас запросить адміністратор, або слухати звукове сповіщення. Тому що повідомлення ви отримаєте на мобільний телефон», - пояснила директор департаменту.

Вікторія Китайгородська також нагадала, що крім «Мобільної черги» є й інші способи запису на прийом і отримання відповідей на питання. Зокрема, можна звернутися до колл-центру, через скайп, скористатися сайтом ЦНАП і отримати будь-яку необхідну інформацію.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини