У центрах адмінпослуг приймають заяви про пошкоджене майно
02 червня 2022 16:47 Суспільство
У центрах адмінпослуг приймають заяви про пошкоджене майно Повідомлення про пошкоджене майно можна подати у Центр надання адміністративних послуг міста Харкова та його територіальні підрозділи.

Як повідомили у ЦНАП міста Харкова, вже зараз держава збирає інформацію та фіксує збитки для подальшого відновлення кожного будинку.

Подати заяву про пошкоджене майно можуть фізичні особи:

- власники відповідного нерухомого майна або замовники будівництва щодо об'єктів будівництва;
- члени житлово-будівельних (житлових) кооперативів, які викупили квартиру, інше житлове приміщення кооперативу, але не оформили право власності на нього;
- особи, які здійснили інвестування та фінансування будівництва об'єктів, за якими отримано право на виконання будівельних робіт (у тому числі прийнятих в експлуатацію об'єктів, за якими не оформлене право власності);
- спадкоємці осіб, визначених абзацами другим та третім цього переліку.

Для цього необхідно підготувати інформацію про майно, його пошкодження/знищення, взяти з собою документ, що посвідчує особу, ідентифікаційний код (РНОКПП) та звернутися з цими документами до ЦНАП.

Обов'язковою умовою подання заяви через ЦНАП є наявність електронної пошти заявника.

Також заявку можна подати у застосунку або на порталі «Дія». Алгоритм дій наступний: авторизуйтесь, натисніть «Послуги», «Пошкоджене майно» та заповніть форму, вказавши всі дані. Далі слід очікувати інформації про початок процедур оцінки та компенсації.

З детальнішою інформацією щодо подання заяви, у тому числі юридичними особами, можна ознайомитись тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини