У центрах адмінпослуг надають безкоштовну правову допомогу
23 травня 2019 16:14 Місто
У центрах адмінпослуг надають безкоштовну правову допомогу Харків'яни можуть отримати безкоштовну правову допомогу у всіх центрах надання адміністративних послуг.

Як повідомила директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська, згідно з законодавством, безкоштовні правові послуги поділяються на дві категорії - безкоштовна первинна і безкоштовна вторинна правова допомога.

Первинна правова допомога включає в себе надання консультацій, допомогу в складанні заяв, скарг та інших документів непроцесуального характеру. Вторинна правова допомога - це захист і супровід у судах, допомога в складанні позовів і клопотань (її можуть отримати малозабезпечені громадяни, люди з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи, учасники бойових дій та громадяни інших пільгових категорій).

«Аналізуючи питання, з якими до нас звертаються громадяни, ми побачили необхідність у наданні правової допомоги в наших центрах. Консультації з безкоштовної первинної правової допомоги у всіх наших центрах проводять співробітники Департаменту діловодства міської ради, а з надання безоплатної вторинної правової допомоги - співробітники Харківського місцевого центру з надання безкоштовної вторинної правової допомоги. Щоденна спрямованість на якісний сервіс - наш стандарт роботи», - підкреслила директор департаменту.

Зазначимо, що з графіками надання правової допомоги можна ознайомитися на сайті Центру надання адміністративних послуг в розділі «Консультації» або зателефонувавши до контакт-центру за тел.: 725-03-33.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини