У «Тепломережах» розповіли про роботу управління ремонтів в умовах війни
17 червня 2022 15:03 ЖКГ
У «Тепломережах» розповіли про роботу управління ремонтів в умовах війни Фахівці Управління ремонтів КП «Харківські теплові мережі» від початку війни не припиняють роботу ні на день.

Увесь спектр ремонтних робіт, необхідних для функціонування підприємства, виконують п'ять служб управління. Зокрема, у котельно-механічному цеху виготовляють  профільну продукцію, а також ремонтують запірну арматуру, яка постраждала внаслідок обстрілів котельних. 

Служба централізованого ремонту обладнання займається встановленням під ключ котлів, а служба ремонту теплових мереж разом з підрядними організаціями виконує перекладки магістралей у різних куточках міста. Бригади готові цілодобово виїжджати на ліквідацію дефектів, навіть у комендантську годину. Не оминають увагою в управлінні і креативні рішення на користь міського ландшафту. Зокрема, старі вентиляційні шахти міняють на нові зразки та прикрашають їх малюнками казкових героїв.  

Станом на сьогодні, в управлінні працюють 130 фахівців найвищої кваліфікації, серед яких чимало сімейних династій. Більшість співробітників управління не залишила робочого місця з 24 лютого.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини