У театрі Пушкіна привітали вчителів Індустріального району
01 жовтня 2020 19:20 Освіта
У театрі Пушкіна привітали вчителів Індустріального району Свято для педагогів Індустріального району напередодні Дня працівників освіти відбулося сьогодні, 1 жовтня, у Харківському академічному російському драматичному театрі ім. О.С. Пушкіна.

У заході, який щороку проходить під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса, взяли участь перший заступник міського голови Ігор Терехов, керівництво районної адміністрації, депутати і вчителі району.

«Вашу працю неймовірно складно оцінити. Далеко не кожна людина здатна стати вчителем. Кожен з нас, дорослих, завжди пам'ятає свого першого вчителя. Ми довіряємо вам найдорожче, що у нас є, - наших дітей. Ви не просто навчаєте їх предметів, ви вчите їх жити. Від себе особисто та від імені міського голови Геннадія Кернеса бажаю вам творчих сил для реалізації всіх планів у вашій важливій і нелегкій професії, любові, щастя і благополуччя. Бажаю, щоб ми з вами жили в успішному Харкові. Низький вам уклін!» - звернувся до педагогів перший віце-мер.

З нагоди професійного свята кращим педагогам району вручили Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради, Подяки міського голови та голови Адміністрації Індустріального району.

Як зазначила після церемонії нагородження музичний працівник дитячого садка №427 Наталя Сердюченко, сучасний учитель - це людина, яка не тільки навчає дітей, а й сама постійно вивчає щось нове, працює творчо. «Сучасний педагог повинен розвинути у дітей бажання прагнути дізнаватися. Мій стаж на сьогодні - 39 років, але я постійно вдосконалююсь, а семінари та вебінари - невід'ємна частина мого життя. Чого й іншим бажаю», - підкреслила педагог.

За традицією подарунком до свята стала вистава театру - комедія на дві дії «Любов і тіло в валізі».

Друкувати
Останні новини