У суботу відбудуться учнівські турніри серед старшокласників
27 вересня 2019 10:01 Освіта
У суботу відбудуться учнівські турніри серед старшокласників Міські учнівські командні турніри серед учнів 7-11-х класів відбудуться 28 вересня на базі трьох харківських шкіл.

У них візьмуть участь 195 учнів з усіх районів міста. Школярі змагатимуться в таких науках: хімія, економіка і правознавство.

Так, турнір юних хіміків для учнів 7-11-х відбудеться в ліцеї №89 (вул. Дерев'янка, 14-а). На базі гімназії №46 імені М. В. Ломоносова (вул. Державінська, 4-а) відбудуться змагання з економіки серед учнів 10-11-х класів, а в гімназії №152 (вул. Волонтерська, 57) будуть мірятися силами юні правознавці 9-11-х класів.

За словами організаторів, головна мета турнірів - пошук талановитих учнів, створення сприятливих умов для реалізації і розвитку їхніх творчих здібностей.

Нагадаємо, всього в Харкові проходять 11 міських учнівських командних турнірів для старшокласників: юних фізиків, хіміків, математиків, інформатиків, істориків, правознавців, біологів, географів, економістів, винахідників і раціоналізаторів, журналістів. У журі конкурсів входять викладачі, наукові співробітники та студенти провідних харківських вишів.

Початок турнірів - о 10:00.

Зазначимо, за результатами участі у всеукраїнських турнірах минулого навчального року харківські школярі вибороли 51 перемогу: 7 перших місць, 18 других і 26 третіх.

Організатор турнірів - Департамент освіти Харківської міської ради. Турніри проводяться в рамках реалізації Комплексної програми розвитку освіти Харкова на 2018-2022 роки.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини