У спорткомплексі юридичного університету відкрили два нових спортивних майданчики
21 вересня 2020 10:28 Спорт
У спорткомплексі юридичного університету відкрили два нових спортивних майданчики Два нових спортивних майданчики для занять пляжним волейболом та воркаутом відкрили на базі спорткомплексу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Як повідомив директор спорткомплексу НЮУ імені Ярослава Мудрого Олексій Нестерович, майданчики були побудовані за підтримки Харківського міського голови Геннадія Кернеса. На них займатимуться студенти університету та відвідувачі спорткомплексу. За його словами, лише у гуртожитку проживає близько 2,5 тис. студентів, тож нові спортивні локації дозволять тренуватися ще більшій кількості молодих людей.

Перший проректор НЮУ ім. Ярослава Мудрого Юрій Битяк зазначив, що тепер спортивна інфраструктура університету налічує більше 50 споруд. Він нагадав, що студенти та команди юридичного університету гідно захищають честь Харкова на спортивній арені та щороку здобувають близько 400 медалей на місцевому, всеукраїнському та міжнародному рівнях. Серед студентів є навіть олімпійські чемпіони. 

Начальник управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Курашов зазначив, що в місті вже багато років працює стратегічна програма, яка дає конкретні результати для розвитку спортивної галузі.

«Спортивній інфраструктурі Харкова може позаздрити будь-яке місто України. Особливо за темпами і динамікою розвитку. Шостий рік у місті працює програма «Шкільний стадіон». Ми встановили понад 500 воркаут-майданчиків на внутрішньобудинкових територіях. Наступного року починаємо реалізацію реконструкції  спортивних залів у школах. Тож на наступні п'ять років плани дуже великі», - підкреслив Костянтин Курашов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини