У Слобідському районі вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні
07 травня 2018 14:47 Місто
У Слобідському районі вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні Мітинг, приурочений до 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, пройшов сьогодні, 7 травня, біля Меморіального поховання та братських могил воїнів-визволителів на Харківському міському цвинтарі №5.

На майданчику біля братської могили зібралися ветерани війни, керівники районної адміністрації, представники підприємств і організацій, школярі, жителі району. Біля центрального обеліска в караулі з прапорами України та міста Харкова прапороносці несли вахту пам'яті.

Як зазначили в ході мітингу, 9 травня - свято печалі і радості, торжества життя і миру. У цей день люди завжди будуть згадувати про тих, хто загинув в ім'я спасіння Батьківщини, хто героїчною працею в тилу наближав Перемогу.

Квіти в знак пам'яті від жителів району поклали керівники Адміністрації Слобідського району та Ради ветеранів війни і праці. Представники трудового колективу ДП «Завод ім. Малишева» поклали корзини з квітами до пам'ятника невідомому солдату. 

Присутні поклали квіти на могили солдатів і вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини