У Слобідському районі відзначили 35-ту річницю аварії на Чорнобильській АЕС
23 квітня 2021 14:45 Суспільство
У Слобідському районі відзначили 35-ту річницю аварії на Чорнобильській АЕС Мітинг-реквієм, приурочений до 35-тої річниці аварії на Чорнобильській АЕС, відбувся сьогодні, 23 квітня, в Парку машинобудівників.

Чорнобильці, актив району взяли участь у панахиді та покладанні квітів до пам'ятного знака «Жертвам Чорнобильської катастрофи».

Заступник голови Адміністрації Слобідського району Світлана Лещенко від імені секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова передала всім чорнобильцям слова подяки.

«Низько вклоняємося вам, ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які 35 років тому, не шкодуючи свого здоров'я і життя, працювали в зоні радіаційного лиха, щоб якомога швидше ліквідувати наслідки вибуху. Дякуємо вам за відвагу і мужність. Ви - герої нашого часу. І ми не маємо права забувати, що ті, хто врятував нас, живуть поруч з нами», - зазначила Світлана Лещенко.

За особисту мужність, самовідданість, активну громадську діяльність активісти-чорнобильці були нагороджені Почесними грамотами Слобідського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки міста Харкова.

Після урочистої частини для ліквідаторів аварії на ЧАЕС був організований поминальний обід.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини