У Слобідському районі пройшов благоустрій території
20 квітня 2019 11:28 ЖКГ
У Слобідському районі пройшов благоустрій території Прибирання території в рамках загальноміського суботника пройшло сьогодні, 20 квітня, в Слобідському районі.

У заході взяли участь працівники комунальних підприємств, установ та організацій, а також школярі, студенти Харківського національного університету внутрішніх справ та жителі району.

В рамках суботника був наведений лад на основних магістралях району, в тому числі на пр. Героїв Сталінграда, пр. Льва Ландау, пр. Гагаріна, пр. Петра Григоренка, пр. Московському, вул. Плеханівській, вул. Молочній, вул. Морозова, вул. Киргизькій, вул. Садовопарковій, проїзді Садовому, бул. Жасминовому та інших. Також були впорядковані прибудинкові території житлових будинків, парки і сквери Слобідського району. Зокрема, в парку Машинобудівників були пофарбовані лавки, урни та огороджувальні конструкції. У сквері по вул. Плеханівській висаджено 15 молодих лип.

Всього в суботнику було задіяно 2,5 тис. осіб і 24 одиниці техніки. З території району вивезено близько 200 куб. м сміття та подробленних гілок.

Друкувати
Останні новини