У Слобідському районі міняють мережі водопостачання в житлових будинках
17 листопада 2017 15:55 ЖКГ
У Слобідському районі міняють мережі водопостачання в житлових будинках У 65 житлових будинках Слобідського району бригади КП «Харківводоканал» замінили внутрішньобудинкові системи холодного водопостачання, водовідведення та зливової каналізації.

Наприклад, сьогодні, 17 листопада, комунальники міняють труби холодного водопостачання в будинку по вул. Морозова, 34.

Як повідомив начальник управління внутрішньобудинкових мереж Комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» Валерій Харлан, у будинках встановлюють високоякісні пластикові труби, термін експлуатації яких складає не менше 50 років.

«Роботи на цьому об'єкті розпочато три дні тому. Сьогодні фахівці закінчують монтаж нових труб, і до кінця дня всі роботи на цьому об'єкті будуть повністю завершені», - зазначив він.

За словами Валерія Харлана, всього у 2017 році «Харківводоканал» провів поточний ремонт внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання, водовідведення та зливової каналізації на 720 об'єктах, на яких замінили понад 52 км труб.

До кінця року комунальники планують змонтувати ще близько 5,5 км мереж. Так, на 40 з 90 запланованих об'єктів вже розпочато ремонтні роботи.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини