У сквері на ХТЗ встановлять перший харківський трактор
09 жовтня 2015 14:38 Інфраструктура
У сквері на ХТЗ встановлять перший харківський трактор Реконструкцію частини скверу на ХТЗ планується завершити до кінця місяця.

Як повідомив сьогодні, 9 жовтня, на огляді ходу реконструкції перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, зараз закінчується перша черга реконструкції, до другої приступлять наступного року.

«Ми розділили реконструкцію на дві черги, оскільки частина території скверу була у комунальній власності, а частина належала тракторному заводу. З керівництвом підприємства ми вже домовилися, і ХТЗ передасть нам свою частину території, і на ній ми теж проведемо повний комплекс робіт», - зазначив Ігор Терехов.

Як повідомив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін, в рамках першої черги в сквері встановили освітлення, поклали новий тротуар і зараз займаються облаштуванням поливальної системи. Крім того, тут з'являться дитячі та спортивні майданчики, встановлять лавки та урни.

У свою чергу директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков повідомив, що у сквері встановлять трактор, який зійшов з конвеєра Харківського тракторного заводу ще в 1931 році. За його словами, раніше трактор знаходився на пр. Косіора, але після того, як на проспекті реконструювали Олександрівський сквер, трактор передали заводу. Тепер же його встановлять у сквері біля ХТЗ, і він стане своєрідним пам'ятником.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини