У сквері біля «Дзеркального струменя» готують клумби до холодів
09 жовтня 2017 12:18 ЖКГ
У сквері біля «Дзеркального струменя» готують клумби до холодів Прибирання території і підготовку клумб до осінньо-зимового періоду проводять сьогодні, 9 жовтня, працівники СКП «Харківзеленбуд» у сквері Перемоги біля «Дзеркального струменя».

Як повідомила начальник ділянки «Центр» СКП «Харківзеленбуд» Алла Єрьоміна, співробітники підприємства прибирають листя, розбирають квітники і демонтують декоративний матеріал з клумб.

«Ми викопуємо квіти, відвозимо їх у тепличне господарство, і там робочі укорінюють їх, потім поступово зніматимуть живці і вирощуватимуть з них нові рослини. Навесні ці квіти знову висадимо на клумбах», - зазначила Алла Єрьоміна.

За її словами, всього на зиму з клумб у сквері біля «Дзеркального струменя» викопають близько 3 тис. квітів, які стануть базою для посадкового матеріалу навесні. Серед них - ахирантес, ірезине і хлорофітум. Але в холоди ці клумби не пустуватимуть - радувати харків'ян будуть кулясті хризантеми, які посадили в сквері в вересні. За словами начальника ділянки, ці квіти стійки до заморозків.

Також комунальники розбирають мармуровий камінь, який служив окрасою клумб. Його теж вивезуть, вимиють і зберігатимуть до наступного року.

Окрім прибирання рослин цієї осені в «Харківзеленбуді» планують і посадку нових дерев. Зокрема, на вул. Сумській замість сухих і старих дерев найближчим часом висадять 50 молодих лип, а 15 катальп посадять у сквері на вул. Клочківській, 197.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини